Ładuję...

Witam na mojej stronie poświęconej sztuce fotografii

Mam na imię Agnieszka i jestem fotografem… Swoją pasję odkryłam kilka lat temu i od tamtej pory, każdego dnia doskonalę swoje umiejętności, by moje kadry zapierały dech w piersiach miłośnikom fotografii. Fotografia zajmuje w moim życiu szczególne miejsce. Magicznym jest dla mnie tworzenie wyjątkowych obrazów, pełnych emocji i niezapomnianych chwil, które zachwycają niesamowitym światłem…

Czerń i biel... czyli jak odnalazłam się w świecie bez kolorów.

Tworzenie czarno-białego świata przychodzi mi z niezwykłą lekkością. Dla mnie kolorem są wszystkie odcienie szarości, którymi opowiadam różne historie i zamykam je w jednym kadrze.

Fotografia kolorowa też nie jest mi obca...

Nie tylko czernią i bielą żyję :) W moim fotograficznym świecie gości również kolor. Fotografia kolorowa pozwala na wyraźne oddanie atmosfery i emocji danej sceny.

Portret… 

Szczególnie upodobałam sobie fotografię portretową i nie przypadkiem zajmuję się właśnie taką tematyką. Twarz i wyrażane nią emocje najbardziej mnie pociągają... Codziennie wyznaczam sobie nowe ścieżki w poszukiwaniu piękna w ludzkiej twarzy i realizuję niebanalne projekty. Każdy kadr tworzę z wielką pasją w każdym detalu oraz niezwykłą starannością. Moja artystyczna dusza i niekiedy zwariowane pomysły sprawiają, że każda z sesji jest niezwykle oryginalna. Miliony pomysłów na każdą okazję owocują w niezwykłe ujęcia, a niekiedy skłaniające do refleksji…

Fotografie Autorskie...

Moje prace trafiły już do wielu zakątków świata i cieszą oczy miłośników sztuki fotografii w Polsce, Europie i za oceanem. Sprzedawane są miedzy innymi w Galerii Sztuki Prowokacyjnej w Nowym Jorku i Toronto.

Zapraszam Cię do zapoznania się z moim portfolio oraz ofertą. Gwarantuję profesjonalne podejście, niesamowitą przygodę, dobrą zabawę i co najważniejsze pamiątkę na długie lata.

Moja oferta

Jestem pasjonatką fotografii artystycznej i chętnie pomogę Ci uwiecznić wyjątkowe chwile oraz pomogę wyrazić Ci swoją indywidualność poprzez unikalne obrazy. Moje podejście do fotografii opiera się na kreatywności, emocjach i oryginalności, co pozwala mi tworzyć zdjęcia, które są nie tylko piękne, ale także pełne głębi i znaczenia. Zdjęcia artystyczne mogą być idealnym sposobem na wyrażenie siebie, uwiecznienie ważnych momentów czy stworzenie unikalnej galerii sztuki. Decydując się na sesję w moim wykonaniu, klienci akceptują mój styl pracy, kadry oraz obróbkę zdjęć, która nie podlega zmianom.


Oferuję również indywidualne szkolenia fotograficzne, które są dostosowane do Twoich potrzeb, umiejętności i zainteresowań. Podczas zajęć, będziemy mogli wspólnie pracować nad doskonaleniem Twoich umiejętności fotograficznych, poznawać nowe techniki, eksperymentować z kompozycją i światłem oraz rozwijać Twój własny styl fotograficzny. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z fotografią, czy chcesz podnieść swój poziom zaawansowania. Jestem tu, aby Ci pomóc i dzielić się moją wiedzą i doświadczeniem.

Szkolenia fotograficzne

Szkolenia fotograficzne

Zapraszam Cię do skorzystania z indywidualnego szkolenia fotograficznego, które pozwoli Ci na rozwój umiejętności fotograficznych.

Podczas naszego spotkania, będziemy skupiać się wyłącznie na Twoich potrzebach i celach, dzięki czemu szybko i efektywnie będziesz mógł doskonalić swoje umiejętności. Indywidualne podejście pozwoli Ci na pełne skoncentrowanie się na obszarach, które chcesz rozwijać, oraz na szybsze osiągnięcie zamierzonych rezultatów. Dołącz do tej fotograficznej przygody, aby odkryć swój pełny potencjał i stworzyć wyjątkowe dzieła sztuki!

Sesje Fotograficzne

Sesje Fotograficzne

Sesje prywatne, biznesowe, rodzinne, reporatż i zdjęcia produktowe.

Projekty Autorskie

Projekty Autorskie

 

 

Fotografia Autorska Na Sprzedaż. Oryginalne zdjęcia jako małe dzieła sztuki, które mogą być ozdobą każdego wnętrza, mieszkania, domu, lokalu lub biura.

Blog

Blog

Wszystko o tym, co w trawie piszczy...

Aktualności

Aktualności

Co, gdzie, kiedy?

Kilka słów o...

Kilka słów o...

Co to jest ta fotografia?

fotografia Stargard Szczecin

Kontakt

  +48 509 435 887

   art.olejarz.fotografia@gmail.com

Copyright © 2019. Art Olejarz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: webmakelogo