Ładuję...

Witam na mojej stronie poświęconej sztuce fotografii


Nazywam się Agnieszka Olejarz i jestem koneserką fotografii… Swoją pasję odkryłam kilka lat temu i od tamtej pory, każdego dnia doskonalę swoje umiejętności, by moje kadry zapierały dech w piersiach miłośnikom fotografii.

Fotografia zajmuje w moim życiu szczególne miejsce. Magicznym jest dla mnie tworzenie wyjątkowych obrazów, pełnych emocji i niezapomnianych chwil, które zachwycają niesamowitym światłem…

Czerń i biel... czyli jak odnalazłam się w świecie bez kolorów.

Tworzenie czarno-białego świata przychodzi mi z niezwykłą lekkością. Dla mnie kolorem są wszystkie odcienie szarości, którymi opowiadam różne historie i zamykam je w jednym kadrze.

Portret… 

Szczególnie upodobałam sobie fotografię portretową i nie przypadkiem zajmuję się właśnie taką tematyką. Twarz i wyrażane nią emocje najbardziej mnie pociągają... Codziennie wyznaczam sobie nowe ścieżki w poszukiwaniu piękna w ludzkiej twarzy i realizuję niebanalne projekty. Każdy kadr tworzę z wielką pasją w każdym detalu oraz niezwykłą starannością. Moja artystyczna dusza i niekiedy zwariowane pomysły sprawiają, że każda z sesji jest niezwykle oryginalna. Miliony pomysłów na każdą okazję owocują w niezwykłe ujęcia, a niekiedy skłaniające do refleksji…

Fotografie Autorskie...

Moje prace trafiły już do wielu zakątków świata i cieszą oczy miłośników sztuki fotografii w Polsce, Europie i za oceanem. Sprzedawane są miedzy innymi w Galerii Sztuki Prowokacyjnej w Nowym Jorku i Toronto.

Zapraszam Was do zapoznania się z moim portfolio oraz ofertą. Gwarantuję profesjonalne podejście, niesamowitą przygodę, dobrą zabawę i co najważniejsze pamiątkę na długie lata.

Moja oferta


Oferuję pakiety fotograficzne na każdą okazję oraz profesjonalny wydruk i oprawę zdjęć w różnych formatach. Wydrukowane i oprawione zdjęcia to wyjątkowe i niepowtarzalne dopełnienie każdego wnętrza, mogą być również oryginalnym prezentem, więc nie zastanawiaj się i zamów sesję lub kup niepowtarzalne dzieło sztuki już dziś! Decydując się na sesję w moim wykonaniu, klienci akceptują mój styl pracy, kadry oraz obróbkę zdjęć, która nie podlega zmianom.

Sesje Fotograficzne

Sesje Fotograficzne

Sesje prywatne, biznesowe, rodzinne, plenery ślubne, reporatż i zdjęcia produktowe.

Projekty Autorskie

Projekty Autorskie

 

Fotografia Autorska Na Sprzedaż. Oryginalne zdjęcia jako małe dzieła sztuki, które mogą być ozdobą każdego wnętrza, mieszkania, domu, lokalu lub biura.

Trzeci plener

Trzeci plener

Plener z Art Olejarz Fotografia

w Dworku Drawa Agroturystyka

Pierwszy plener

Pierwszy plener

Marianowo Plener Venus z STF

Szczecińskie Towarzystwo Fotograficzne

Drugi plener

Drugi plener

Plener z Art Olejarz Fotografia

w Mariańskim Młynie

fotografia Stargard Szczecin

Kontakt

  +48 509 435 887

   art.olejarz.fotografia@gmail.com

Copyright © 2019. Art Olejarz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: webmakelogo